Nauka masażu twarzy wieczór Panieński Gdańsk

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja, która zasługuje na niezapomniane i unikalne atrakcje. Jeśli poszukujecie czegoś, co nie tylko dostarczy mnóstwo radości, ale również przyniesie korzyści zdrowotne i relaksacyjne, holistyczne warsztaty masażu twarzy są idealnym wyborem. Pozwólcie sobie na chwilę luksusu i harmonii, zanurzając się w świat naturalnej pielęgnacji i wewnętrznego spokoju. Nauka masażu twarzy wieczór panieński Gdańsk.

 

Czym są holistyczne warsztaty masażu twarzy?

Holistyczne masaże twarzy łączą tradycyjne techniki masażu z nowoczesnymi metodami pielęgnacji skóry. Skupiają się na całościowym podejściu do zdrowia i urody, uwzględniając zarówno ciało, jak i umysł. Masaż twarzy nie tylko poprawia kondycję skóry, ale również redukuje stres, poprawia krążenie i wspomaga naturalne procesy regeneracyjne organizmu.

Dlaczego warto wybrać nasze warsztaty na wieczór panieński?

 1. Relaks i Odprężenie: W natłoku przygotowań do ślubu, chwila relaksu jest na wagę złota. Nasze warsztaty to doskonały sposób na redukcję stresu i napięcia.
 2. Nauka i Zabawa: Połączenie nauki profesjonalnych technik masażu twarzy z zabawą w gronie najbliższych przyjaciółek sprawi, że wieczór będzie niezapomniany.
 3. Indywidualne Podejście: Każda uczestniczka otrzyma indywidualne wskazówki dostosowane do jej rodzaju skóry i specyficznych potrzeb.
Nauka masażu twarzy wieczór panieński Gdańsk

Nauka masażu twarzy wieczór panieński Gdańsk

Co oferujemy?

 1. Profesjonalny Instruktor: Ze skórami pracuję od 15 lat, z technik masażu szkoliłam się m.in. w Nepalu, w 2015 roku otrzymałam tytuł Kosmetyczki Roku.Więcej przeczytasz w zakładce o mnie.
 2. Kompleksowy Program: Program warsztatów obejmuje naukę różnych technik masażu twarzy, w tym masaż limfatyczny, liftingujący oraz techniki relaksacyjne. Podczas nauki używamy baniek próżniowych, rollerów akupunkturowych do twarzy, kamieni gua sha, rollerów Lyapko, nakładamy tapy.
 3. Praktyczne Wskazówki: Uczestniczki dowiedzą się, jak dbać o skórę twarzy na co dzień, jakie są najnowsze trendy w pielęgnacji oraz jakie produkty warto stosować.
 4. Atmosfera Luksusu: Zapewniamy intymną, kameralną atmosferę, sprzyjającą relaksowi i dobrej zabawie.
 5. Drobne Upominki: Każda uczestniczka otrzyma drobny zestaw upominków, który będzie przydatny do masażu w domowym zaciszu.

Przebieg Warsztatów

 1. Powitanie i Wprowadzenie: Krótkie wprowadzenie do holistycznych masaży twarzy i korzyści z nimi związanych.
 2. Demonstracja Techniki: Instruktor pokazuje krok po kroku różne techniki masażu, wyjaśniając ich działanie i korzyści.
 3. Ćwiczenia Praktyczne: Uczestniczki, pod okiem instruktora, praktykują masaż na sobie nawzajem.
 4. Pytania i Odpowiedzi: Czas na pytania, porady indywidualne oraz wymianę doświadczeń.

Koszt warsztatów:

4- osoby- 175zł/osoba

5-6 osób- 150zł/osoba

 

Warsztaty trwają ok.2h- 2,5h. W cenie warsztatów zielona herbata, pyłek pszczeli lub inne napoje wpływające korzystnie na skórę, mały poczęstunek oraz upominek.

Warsztaty odbywają się w Gdańsku Osowie ul.Jutrzenki 1C.

Chcesz sprawdzić czy jest termin, sprawdź na Booksy