Ceremonie kosmetyczne wschodu

KOBIDO

Masaż Kobido jest to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pochodzi z Japonii.

KATHMANDUU FACIAL

Kathmandu Facial to spojrzenie na kobietę jako całość, określenie jej postawy, typu starzenia się, znalezienia i rozluźnienia spiętych mięśni. Masaż opiera się na technikach manualnych oraz naturalnej kosmetyce.

SHIRODHARA

Sirodhara to płynący z misy olej na Twoje czoło i włosy, zabieg poprzedzony jest rozluźnieniem barków oraz głowy. Często mówi się, że jest to masaż czakry trzeciego oka.

Inspiruje mnie moc holistycznych środków, które odżywiają skórę. Moją misja jest pomaganie kobietom w zakorzenieniu się w rytuałach pielęgnacyjnych, pomaganie im w połączeniu się ze sobą. Marze o tym, aby każda kobieta uwolniła się od społecznych uwarunkowań związanych z pięknem.

Liftingujący masaż twarzy Kobido działa przeciwzmarszczkowo, wspomaga też usuwanie zastojów limfatycznych na twarzy. Jeśli masz zmarszczki na dekolcie to wspomoże ich redukcję.  Jeśli jesteś fanką naturalnych zabiegów odmładzających to będzie dobry wybór. Masaż Kobido pozwoli Ci się zrelaksować.

ceremonie kosmetyczne masaż twarzy

Masaż twarzy Kathmandu Facial – Nepalski działa mocno stymulująco na skórę, niweluje obrzęki pod oczami i wspomaga redukcję drugiego podbródka. Bardzo dobrze działa na lwią zmarszczkę, zmarszczki na czole  i bruzdy wargowo-nosowe. W tym zabiegu wykorzystujemy masaż bańką próżniową, rollerami, kamieniami gua sha. Zapraszam na zabiegi odmładzające, relaksujące masaże twarzy. Gabinet kosmetyczny znajduje się w Gdańsku Osowie.