AYUNA

Naturalne wsparcie w procesie starzenia się Twojej skóry

Inspirowane naturą, odmładzające zabiegi kosmetyczne Ayuna, których celem jest aktywowanie mechanizmów samonaprawczych skóry.

Świat nie potrzebuje więcej kosmetyków… potrzebuje lepszych. Głównym założeniem Ayuny jest post dla skóry. Poprzez eliminację nadmiaru kosmetyków a przy tym poszanowanie fizjologii skóry.

Świadome piękno. Zamiast opierać się starzeniu, pracujemy w filozofii well-aging, która promuje styl życia sprzyjający starzeniu się z wdziękiem.

Uwielbiam Ayunę za piękne zapachy, które momentalnie podnoszą wibracje i przywracają równowagę emocjonalną. Zabiegi kosmetyczne Ayuna to absolutne poszanowanie procesów zachodzących w skórze.

Filozofia zabiegów Ayuna

Wyeliminowanie nadmiaru niepotrzebnych produktów z diety przynosi korzyści dla zdrowia. Podobnie ograniczenie ilości kosmetyków sprzyja cerze. Jednym z głównych założeń Ayuny jest post dla skóry- mniej znaczy więcej.

Podążając w kierunku poszanowania fizjologii skóry Ayuna proponuje podejście oparte na aktywacji mechanizmów samonaprawczych. Fitopeptydy i plazmy bogate w macierzyste komórki roślinne wywołują w komórkach reakcje metaboliczne podobne do tych, jakie daje okresowy post. Ponadto chronią przed stresem oksydacyjnym, poprawiają kondycję skóry i zmniejszają ilość mediatorów stanu zapalnego.

Ekologicznie i naturalnie bez rezygnacji z poczucia luksusu

Kosmetyki stworzone z myślą o tych, którzy świadomie dbają o środowisko i siebie. Tych, którzy nie chcą rezygnować z efektów kojarzonych zwykle z luksusowymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. Ayuna w mistrzowski sposób  połączyła siłę natury, zrównoważony rozwój oraz doświadczenie w jednej, wyjątkowej kolekcji.

"Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja skóra jutro, zadaj sobie pytanie, jakie myśli towarzyszą Ci dzisiaj"
-Begona Sanjuan

Zabieg Signature- 150zł (30min)

Odświeżający i rewitalizujący skórę. Delikatny peeling czyni skórę bardziej miękką i jedwabistą w trzech krokach: peeling proteinowy (na bazie alfa aminokwasów) ożywia matową cerę, łagodny gommage wygładza i widocznie odmładza skórę, a serum olejowe pozostawia ją niezwykle miękką w dotyku. Rezultatem jest promienna, wyraźnie odżywiona cera o równomiernym kolorycie.

Zabieg Well-aging- 300zł- 1h

Rytuał odmładzający. Czysty, organiczny, kochający. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Nawet tej najbardziej wrażliwej i wymagającej. Opierając się na zasadach mindfullness, zabieg wykorzystuje produkty i techniki stymulujące układ limbiczny, skupiając się na trzech zmysłach: węchu, słuchu i dotyku. Plazma bogata w botaniczne czynniki komórkowe (z bawełny, zielonej marchwi i granatu) oraz fitopeptydy (z korzenia kurkumy i wąkroty azjatyckiej, zwanej rośliną długowieczności), pomagają skórze zachować jej zdolności regeneracyjne. Już podczas jednej sesji zabieg uspokaja umysł, pozostawia ukojoną skórę. Dla mnie osobiście to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów jakim miałam okazję się oddać.

 

Zabiegi mają charakter relaksująco-regenerujący, jeśli potrzebujesz terapii dla skóry problematycznej zapraszam Cię na zabiegi Estgen.

Koktajl Beautifulness Ayuna

Koktajl piękności stał się aromatyczną wizytówką Ayuna. Wyselekcjonowane i starannie połączone olejki działają na skórę, przez połączenia nerwowe wpływają na cały organizm i pozwalają szybko przywrócić i utrzymać dobry nastrój przez cały dzień. Połączenie olejków palo santo, gurjum, olejku eterycznego z mirry, rozmarynu, rumianku oraz olejku bukko wprowadza w świat Beautifulness – uważnego piękna. Jeżeli kochasz zapachy to zapraszam Cię serdecznie na zabiegi kosmetyczne Gdansk Osowa.

Ayuna- Less is beauty